Rianne Min, groep 1/2A

Aanwezig: 
maandag t/m vrijdag

rianne.min@rvko.nl

  Ginger van der Maat, groep 1/2B

Aanwezig:
Maandag t/m vrijdag

ginger.vandermaat@rvko.nl

 

Bernadette Heppe, groep 1/2B

Aanwezig:
Donderdag en vrijdag

bernadette.koppert@rvko.nl

  Anita Oosting, groep 1/2C

Aanwezig: 

maandag t/m woensdag

anita.reijnierse@rvko.nl 

 

Esther Dankier, groep 1/2C

Aanwezig:
woensdag t/m vrijdag

esther.ammerlaan@rvko.nl

 

Bianca Vermaas, groep 3A 

Aanwezig:
maandag t/m vrijdag

Bianca.vermaas@rvko.nl

 






Vanessa van der Waal, groep 3A

Aanwezig:
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag 

vanessa.vanderwaal@rvko.nl

  Tamara van den Heerik, groep 3A en intern begeleider

Aanwezig:
maandag, dinsdag en vrijdag

tamara.vandenheerik@rvko.nl
  Ashley Terlouw, groep 4A 

Aanwezig: 
maandag, dinsdag, vrijdag

ashley.terlouw@rvko.nl                   

  Tom Poortman, groep 4A en vakleerkracht gym

Aanwezig:

maandag t/m vrijdag (dinsdag en vrijdag gym)
            
tom.poortman@rvko.nl

 






Menno Geelhoed, groep 5A

Aanwezig:

maandag, dinsdag en vrijdag 

menno.geelhoed@rvko.nl 

  Matijs Reijman, groep 5A en I-coach

Aanwezig:

dinsdag t/m vrijdag

matijs.reijman@rvko.nl 

  Kelly Hollebrands, groep 6A en I-coach


Aanwezig:

maandag t/m vrijdag 

kelly.hollebrands@rvko.nl
  

  Netty Schipper, groep 6A en remedial teaching

Aanwezig:

woensdag t/m vrijdag

netty.zeeman@rvko.nl 

 

Jessica Thoen, groep 7A

Aanwezig:
woensdag t/m vrijdag

Jessica.thoen@rvko.nl

 

Ilja Amels, groep 7A

Aanwezig:
maandag, dinsdag

ilja.amels@rvko.nl

Ymke Dijkstra, groep 8A

Aanwezig:
maandag, dinsdag en vrijdag

ymke.dijkstra@rvko.nl

  Carmen Goeree, groep 8A

Aanwezig:
dinsdag t/m donderdag

carmen.goeree@rvko.nl

 

Cas van Dorp, conciërge

Aanwezig:
maandag t/m vrijdag

cas.vandorp@rvko.nl

 

Judy 't Hoen, adjunct-directeur

Aanwezig: 
maandag t/m woensdag
           
judy.zwinkels@rvko.nl

 

Diana Stip, directeur

Aanwezig:
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

diana.ammerlaan@rvko.nl



Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work