Rianne Min, groep 1/2A

Aanwezig: 
maandag t/m vrijdag

rianne.min@rvko.nl

  Ginger van der Maat, groep 1/2B

Aanwezig:
Maandag t/m vrijdag

ginger.vandermaat@rvko.nl

 

Bernadette Heppe, groep 1/2B

Aanwezig:
Donderdag en vrijdag

bernadette.koppert@rvko.nl

  Anita Oosting, groep 1/2C 

Aanwezig: 
maandag t/m woensdag

anita.reijnierse@rvko.nl 

 

Esther Dankier, groep 1/2C

Aanwezig:
woensdag t/m vrijdag

esther.ammerlaan@rvko.nl

 

Bianca Vermaas, groep 3A 

Aanwezig:
maandag t/m vrijdag

Bianca.vermaas@rvko.nl

  Tamara van den Heerik, groep 3A en intern begeleider

Aanwezig:
maandag, dinsdag en vrijdag

tamara.vandenheerik@rvko.nl
  Ashley Terlouw, groep 4A 

Aanwezig: 
maandag, dinsdag, vrijdag

ashley.terlouw@rvko.nl                   

  Tom Poortman, groep 4A en vakleerkracht gym

Aanwezig:
maandag t/m vrijdag (dinsdag en vrijdag gym)
            
tom.poortman@rvko.nl

  Lea van Liere, groep 5A

Aanwezig:
maandag en vrijdag 

lea.vanliere@rvko.nl 

  Matijs Reijman, groep 5A en I-coach

Aanwezig:
dinsdag t/m vrijdag

matijs.reijman@rvko.nl 

  Kelly Hollebrands, groep 6A en I-coach



Aanwezig:

maandag t/m vrijdag 

kelly.hollebrands@rvko.nl  
   Netty Schipper, groep 6A en remedial teaching

Aanwezig:
woensdag t/m vrijdag

netty.zeeman@rvko.nl 

 

Jessica Thoen, groep 7A

Aanwezig:
woensdag t/m vrijdag
           
Jessica.thoen@rvko.nl

 

 Ilja Amels, groep 7A

Aanwezig:
maandag, dinsdag

ilja.amels@rvko.nl

Ymke Dijkstra, groep 8A

Aanwezig:
maandag, dinsdag en vrijdag

ymke.dijkstra@rvko.nl

   Lisette Romein, groep 8A en intern begeleider

Aanwezig:
dinsdag t/m vrijdag

lisette.romein@rvko.nl

 

Cas van Dorp, conciërge

Aanwezig:
maandag t/m vrijdag

cas.vandorp@rvko.nl

 

Judy 't Hoen, adjunct-directeur

Aanwezig: 
maandag t/m woensdag
           
judy.zwinkels@rvko.nl

 

Diana Stip, directeur

Aanwezig:
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

diana.ammerlaan@rvko.nl



Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work