Ginger van der Maat, groep 1/2A

Aanwezig:
Maandag t/m vrijdag

ginger.vandermaat@rvko.nl
 

Anita Oosting, groep 1/2B

Aanwezig: 
maandag t/m woensdag

anita.reijnierse@rvko.nl 

 

Bernadette Heppe, groep 1/2B

Aanwezig:
Donderdag en vrijdag

bernadette.koppert@rvko.nl

 

Tamara van den Heerik, groep 1/2C en intern begeleider

Aanwezig:
maandag, dinsdag en vrijdag 

tamara.vandenheerik@rvko.nl

 

 

 

Vanessa van der Waal, groep 3 

Aanwezig:
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag 

vanessa.vanderwaal@rvko.nl

 






Carmen Goeree, groep 3 en intern begeleider 

Aanwezig:
maandag t/m woensdag

carmen.goeree@rvko.nl

  Menno Geelhoed, groep 4

Aanwezig:

maandag t/m vrijdag

menno.geelhoed@rvko.nl 

 

Bianca Vermaas, groep 5 


Aanwezig:
maandag, dinsdag en vrijdag

Bianca.vermaas@rvko.nl                         

  Matijs Reijman, groep 5 en I-coach

Aanwezig:

dinsdag t/m vrijdag

matijs.reijman@rvko.nl 

Kelly Hollebrands, groep 6 en I-coach


Aanwezig:

maandag t/m vrijdag 

kelly.hollebrands@rvko.nl
  

  Ilja Amels, groep 6

Aanwezig:
maandag en vrijdag

ilja.amels@rvko.nl
  Ashley Terlouw, groep 7 

Aanwezig: 
maandag, dinsdag en vrijdag

ashley.terlouw@rvko.nl 

  Tom Poortman, groep 7 en vakleerkracht gym

Aanwezig:

maandag t/m vrijdag (maandag en vrijdag gym)
            
tom.poortman@rvko.nl

 

Ymke Dijkstra, groep 8

Aanwezig:
maandag, dinsdag en vrijdag

ymke.dijkstra@rvko.nl

 

Jessica Thoen, groep 8

Aanwezig:
dinsdag t/m donderdag

Jessica.thoen@rvko.nl

Netty Schipper, remedial teaching

Aanwezig:

woensdag t/m vrijdag

netty.zeeman@rvko.nl 

 

Cas van Dorp, conciërge

Aanwezig:
maandag t/m vrijdag

cas.vandorp@rvko.nl

 

Judy 't Hoen, adjunct-directeur

Aanwezig: 
maandag, dinsdag en donderdag
           
judy.zwinkels@rvko.nl

 

Diana Stip, directeur

Aanwezig:
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

diana.ammerlaan@rvko.nl

 

 





Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work