Rianne Min, groep 1/2A

Aanwezig: 
maandag t/m vrijdag

rianne.min@rvko.nl

 

Anita Oosting, groep 1/2B en 6A

Aanwezig: 
maandag (6a v.a. 14-10-'19), dinsdag en woensdag (1/2B)

anita.reijnierse@rvko.nl 

 

Bernadette Heppe, groep 1/2B

Aanwezig:
maandag, donderdag en vrijdag

bernadette.koppert@rvko.nl

 

Esther Dankier, groep 1/2C

Aanwezig:
dinsdag t/m donderdag

esther.ammerlaan@rvko.nl

  Tamara van den Heerik, groep 1/2C 

Aanwezig:
maandag, dinsdag en vrijdag

tamara.vandenheerik@rvko.nl

 

Bianca Vermaas, groep 3A

Aanwezig:
maandag t/m vrijdag

Bianca.vermaas@rvko.nl

  Ashley Terlouw, groep 4A 

Aanwezig: 
maandag, dinsdag, donderdag

ashley.terlouw@rvko.nl                   

  Netty Schipper, groep 4A en remedial teaching

Aanwezig:
woensdag t/m vrijdag
donderdag: remedial teaching

netty.zeeman@rvko.nl 

  Tom Poortman, groep 5A

Aanwezig:
maandag t/m vrijdag
           
tom.poortman@rvko.nl

 

Lisette Romein, groep 6A

Aanwezig:
dinsdag t/m vrijdag

lisette.romein@rvko.nl

 

Ymke Dijkstra, groep 6A

Aanwezig:
maandag, dinsdag, vrijdag

ymke.dijkstra@rvko.nl

 

Jessica Thoen, groep 7A

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag
           

Jessica.thoen@rvko.nl

 

 Ilja Amels, groep 7A

Aanwezig:
maandag, dinsdag

ilja.amels@rvko.nl

  Lea van Liere, groep 8A

Aanwezig:
maandag en vrijdag

lea.vanliere@rvko.nl 

 

Matijs Reijman, groep 8A en I-coach

Aanwezig:dinsdag t/m vrijdag

vrijdag: Skills Lab

matijs.reijman@rvko.nl 

 

Marco Ouwendijk, vakleerkracht gymnastiek

Aanwezig: 
vrijdag

marco.ouwendijk@rvko.nl

 

Cas van Dorp, conciërge

Aanwezig:
maandag t/m vrijdag

cas.vandorp@rvko.nl

  Kelly Hollebrands, intern begeleider/ I-coach

Aanwezig:
maandag t/m vrijdag (om de week)

kelly.hollebrands@rvko.nl


 

Judy 't Hoen, adjunct-directeur

Aanwezig: 
maandag, dinsdag, woensdag
           
judy.zwinkels@rvko.nl

 

Diana Stip, directeur

Aanwezig:
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

diana.ammerlaan@rvko.nl

Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work