Anita Oosting, groep 1/2C en 1/2B

Aanwezig: 
woensdag (1/2B), donderdag en vrijdag (1/2C)

anita.reijnierse@rvko.nl 

 

Bernadette Heppe, groep 1/2B

Aanwezig:
alle dagen behalve woensdag

bernadette.koppert@rvko.nl

 

Esther Dankier, groep 1/2C

Aanwezig:
maandag t/m woensdag

esther.ammerlaan@rvko.nl

 

Netty Schipper, groep 4A en remedial teaching

Aanwezig:
woensdag t/m vrijdag
woensdag: remedial teaching

netty.zeeman@rvko.nl 

 

Rianne Min, groep 1/2C 

Aanwezig: hele week

rianne.min@rvko.nl

 

Bianca Vermaas, groep 3A

Aanwezig:
maandag t/m vrijdag

Bianca.vermaas@rvko.nl

 

Tamara van den Heerik, groep 4A

Aanwezig:
maandag t/m woensdag

tamara.vandenheerik@rvko.nl

 

Lea van Liere, groep 6A

Aanwezig:
maandag en vrijdag

lea.vanliere@rvko.nl

 

Nathalie Kool, groep 5A

Aanwezig:
maandag t/m vrijdag

Nathalie.kool@rvko.nl

 

Judy 't Hoen, groep 5A en intern begeleider

Aanwezig: hele week
maandag t/m dinsdag: IB
donderdag: groep 5A
judy.zwinkels@rvko.nl

 

 Matijs Reijman, groep 6A en Skills Lab

Aanwezig:
dinsdag t/m vrijdag
vrijdag: Skills Lab

matijs.reijman@rvko.nl

 

 Ymke Dijkstra, groep 7A

Aanwezig:
hele week

ymke.dijkstra@rvko.nl

 

 Jessica Thoen, groep 8B

Aanwezig:
hele week

Jessica.thoen@rvko.nl

 

 Ilja Amels, groep 8A

Aanwezig:
maandag t/m woensdag

ilja.amels@rvko.nl

 

Kelly Hollebrands, groep 8A en intern begeleider

Aanwezig: maandag t/m vrijdag, om de week op woensdag
maandag t/m woensdag: IB
donderdag t/m vrijdag: groep 8A
k.hollebrands@rvko.nl

 

 Marco Ouwendijk, vakleerkracht gymnastiek

Aanwezig: vrijdag

marco.ouwendijk@rvko.nl

 

 Cas van Dorp, conciërge

Aanwezig:
hele week

cas.vandorp@rvko.nl

 

 Diana Stip, adjunct-directrice

Aanwezig:
maandag, dinsdag, vrijdag, om de week donderdag

diana.ammerlaan@rvko.nl

 

 Gerard van der Zalm, directeur

Aanwezig:
maandag t/m donderdag

gerard.vanderzalm@rvko.nl

   
Tekst toevoegen ...
Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work